| Summertime23 a întrebat:

eu si prietenul meu ne-am despartiti acum 3 saptamani. El mi-a scris dupa doua zile de la despartire si de atunci tot am vorbit, recent m-am intalnit intamplator cu el si eu eram cu un baiat ( un amic ) si s-a uitat cam urat la noi, iar dupa cateva ore mi-a scris si m-a rugat sa iesim, am iesit, parca eram ca inainte, doar ca nu ne-am pupat laughing credeti ca vrea sa se impace cu mine? Ajutati-ma cu un sfat, va rog. P.S. eu inca mai tin la el.

4 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Eu zic ca mai tine la tine din moment ce te cauta... Daca si tu il mai iubesti incearca sa ii arati sau sa ii spui.Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Dididia101 a răspuns:

Buna! Din moment ce tu inca ti la el, cred ca merita sa lupti in continuare si sa ii demonstrezi ca inca il iubesti... daca nu iti da vreun semn concret ca inca mai tine la tine, incearca sa iti iei inima in dinti si sa il intrebi... cred ca unul dintre voi trebuie sa faca primul pas si daca nu il face el, fa-l tu pana nu e prea tarziu. Sper ca te-am ajutat :*

| tynna009 a răspuns:

Daca nu ilmai iubesti nu are rost sa te impaci cu el, este evident ca el mai tine la tine, sfatul meu este sa ramaneti totusi prieteni si sa nu uiteti totusi de clipele frumoase (in caz ca ati petrecut clipe frumoase ) impreuna