| AntiACTA a întrebat:

:* Ajutati-ma si pe mine va rog cu un sfat puppy dog eyes Acum ceva timp am vorbit cu un baiat pe mess, sta prin carier cu mine. Nu prea ne-am mai intalnit noi de atunci si nici nu am mai vorbit. I-am scris de vreo doua ori dar nu mi-a raspuns straight face Si de cateva zile ma intalnesc tot mai des cu el. Avem ceva prieteni comuni, dar unul mai bun. Astazi am stat cu ei, dar el nu mi-a dat atentie. Chiar il plac. Ce sa fac? [Funda]

5 răspunsuri:
| ananadia a răspuns:

Incearcă să vorbeşti cu el fată în faţă!winking parerea mea big grin

| AntiACTA explică (pentru ananadia):

Dar, chiar m-a ignorat astazi. Nu stiu :-s El este o persoana mai complicata! El este tot cu prietenii, nu stiu daca as pute vorbi doar eu cu el. Si chiar daca ar fi asa, nu as sti ce sa ii spun! straight face

| AntiACTA explică (pentru AntiACTA):

Putea*

| ananadia a răspuns (pentru AntiACTA):

Păi da-i un mesaj si spune-i că vrei să vorbesti ceva cu el...si vrei să vă intalniti. si vei putea sa vorbesti cu el

| AntiACTA explică (pentru ananadia):

Mda laughing si ce-i sa-i spun?! Daca nu ma place, voi cadea intr-o lumina destul de proasta si nu ma voi simti prea bine straight face