| gabitza_5735 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 4 luni si tin mult la el, acesta spune ca tine la mine, dar ca nu e obisnuit sa arate.Cand suntem doar noi se poarta foarte frumos in schimb cand il eneveaza ceva, vb foarte urat. Ce as putea sa fac sa. l apropii de mine?

3 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Acum 10 zile intrebai daca sa iti incepi viata sexuala cu el. In ciuda sfaturilor pe care le-ai primit, nu ai tinut nici macar un pic cont de ele si ti-ai inceput viata sexuala cu el, acum. Nu te judec, e viata ta pana la urma, dar tu crezi ca ceea ce ai facut este bine? Ti-ai distrus viata si pentru ce? Pt el? Ca nu te apreciaza, esti abia o copila, 14-15 ani. In loc sa te bucuri de anii adolescentei ca sunt cei mai frumosi ani ai vietii, tu te bucuri de lucruri care ar fi trebuit sa se bucure o femeie, matura, in toata firea, nu tu, o copila.
Ce poti sa ii faci lui sa nu iti mai vb asa? Nu cred ca poti sa ii faci mare lucru, asa e el. A obtinut ce a vrut. Cat crezi ca o sa mai reziste relatia asta? Degeaba spune ca tine la tine, trebuie s ao arate, si prin ceea ce face el, nu prea se vede lucrul asta. Pacat, inca o dezamagire, inca cineva care se distruge si este constienta de lucrul asta(adica tu).
Dupa 4 luni sa iti incepi viata sexuala cu el? Pai daca te iubea te astepta atata timp cat doreai tu, dar cum sa te astepte cand i-ai cedat asa usor...
De ce nu asculti sfaturilor celor care sunt trecuti prin viata(nu ma refer la mine) ci la sfaturile persoanelor care ti le-au dat atunci cand ai intrebat daca sa te culci cu el sau nu.
Ai facut cum te-a taiat capul, si acum suporti consecintele.
Incearca de acum in colo sa te gandesti de 10 ori inainte sa faci un lucru, mai ales atat de important, ca mai tarziu o sa regreti o sa plangi in pumni ca iti distrugi viata.

Numai bine!

| gabitza_5735 explică (pentru Alisa):

Iti multumesc pentru sfaturi, dar si in prezent suntem impreuna si ne intelegem bine! consider ca cel mai important este sa-ti asculti inima

| Alina a răspuns:

Daca vorbeste urat cu tine cel mai bine e sa te desparti de elhappy Daca tine cu adevarat la tine se va apropia fara sa faci tu eforturihappy