| Emma1995 a întrebat:

Eu sunt de 10 luni cu un baiat. Dar a inceput de curand sa-mi povesteasca de o fata Georgiana care a fost cu ea acum 2 ani si prietenii lor nu o plac... ei ma plac pe mine si mi-au si spus ca s-a vazut cu ea dar ea e enervanta! Eu acum stiu ca se mai vede cu ea dar el nu stie si eu numai suport prietenii lui tin cu mine nu cu el ca o urasc pe ea dar eu vreau sa ma despart de el dar e genul de baiat suparacios care e in stare sa se omoare... ce fac TPU?

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Fii mai indiferenta fata de el, raceste relatia si vezi cum reactioneaza. Ca el este suparacios este una dar ca este indiferent fata de tine este alta. Daca ramane indiferent cand tu te vei manifesta asa fata de el, atunci desparta-te de el fara griji. Nu te teme, ca se iubeste mai mult pe sine decat tine la relatia voastra si nu o sa-ti simta prea mult lipsa.

| angel09 a răspuns:

Buna! Daca el joaca murdar ai putea sa faci si tu la fel...zii ca o sa faci nu stiu ce gest necugetat daca nu iti spune adevarul, iar cand recunoaste ce a facut da-i liber.Nu te preface ca nu stii adevarul altfel se va victimiza spunand ca nu a facut nimic. Spune-i ca nu esti rezerva lui...sunt mii de baieti care asteapta sa te cunoasca.Bafta!

| Alexintunecatul a răspuns:

Simplu...il lasi! Deja si-a pregatit umarul pe care sa planga atunci cand va primi vestea, asa ca nu mai ezita! Succes!

| ioanaisfetcu a răspuns:

Sa ramai cu el pentru un astfel de motiv? Fii serioasa. Mai intai raceste relatia cu el si paraseste-l. Daca nu-l iubesti si nu tii la el suficient nu merita sa-ti pierzi timpul. Ai mare grija. Poate deveni si violent. Cunosc genul asta de oameni.

| VFC93 a răspuns:

Salut Emma1995! Nu cred ca ar avea vreun motiv baiatul tau sa se omoare, din moment ce se vede cu fata cealalta georgiana inseamna ca numai tine la tine, asa ca nu te lasa pacalita de vorbele lui! happy