| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt racita si am stari de oboseala... Doctorota mi a zis sa nu mi fax griji. Dar peste o saptamana(cam asa) trebuie sa mi vina ciclu... Poate fi si de la asta?
Ms... Scz pentru greserile de scriere dar sunt pe tell... Ms mult
Si scuze pentru categorie...

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

NU prea, raceala nu are legatura cu ciclul, starile de oboseala ar putea sa fi si de la ciclu. depinde de organism. Oi fi racit de la vremea asta de afara care e in permanenta schimbare... Si de la raceala ar putea sa-ti intarzie si ciclul - asta tot de organism depinde- nu ai de ce sa-ti faci griji :*
Stai linistita :*

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Răceala nu are treabă cu menstra!
Te tratezi corespunzător împotriva răcelii.
Sănătate.
Pa, pa.