| Amali23a a întrebat:

Buna, eu sunt virgina si ieri eram cu iubitul meu si am ajuns in momentul in care sa facem sex dar nu a reusit sa introduca in mine si dupa cateva incercari am renuntat eu si i-am zis ca nu mai vreau. Cum credeti ca ar trebui sa procedam data viitoare, el oricum se simte foarte prost si mie mi-e rusine sa-i mai zic ceva despre chestia asta.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lubrifiant.

| ania a răspuns:

Ati fi mult nai fericiti saca ati respecta planul Creatorului si ati face sex doar diupa casatorie.De aceea ti-a dat cobstiinta sa te avertizeze ca sexul fara casatorie e gresit, nu are binecuvantarea Lui.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă vă iubiți, mai încercați. Dacă nu, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu și ușor pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El stă pe spate și tu peste el.

| Amali23a explică (pentru anonim_4396):

Am incercat asa dar nu a intrat deloc, mersi oricum

| Vklaus a răspuns:

Pentru ca tu sa simți plăcere și dorința ar trebuie sa începeți cu preludiu
Și dor după ce te exciți sa încerci
Ex : sa începeți cu poziția 69
Și după la penetrare vaginală eu așa am început

| ArcCoco a răspuns:

Secretul e sa fii complet relaxata. O atmosfera linistita, cu muzica ta preferata, cu persoana potrivita, un preludiu lung si mult lubrifiant.
E posibil sa se simta incomod oricum primele cateva partide, dar nu e nimic in neregula daca te opresti si incercati din nou data viitoare. Nu trebuie sa strangi din dinti doar pentru ca ati inceput. Aveti timp o viata intreaga sa faceti dragoste unul cu celalalt, dar e important sa va simtiti amandoi bine.