| Hshjrhdbshshdbs a întrebat:

Bună, fac sex cu prietenul meu neprotejat, s-a terminat in mine in ultima vreme, mi-a venit ciclu normal pana în luna august, mi s-a schimbat data, prima zi mi-a venit roz, si dupa mi-a venit normal, si m-a tinut 7 zile si pe mine normal ma tinea 3 zile, si nu m-a durut burta sau spatele si înainte aveam niște dureri insuportabile! Va rog frumos sa ma ajutati!

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In organismul tau in ultima perioada de timp, in mod sigur s-au produs anumite schimbari si modificari ale activitatii hormonale care la randul lor au provocat modificari in desfasurarea ciclului menstrual. Este singura explicatie rationala privind modificarea amintita. Multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Dacă o să continui să o faci neprotejat o să ai surpriza să rămâi însărcinată.
Ar trebui să mergi la un medic, nu e de glumit.

| Hshjrhdbshshdbs explică (pentru Andreeush):

O sa astept sa-mi vină menstruatia, mi-a întârziat 3 zile, și o sa merg la medic! Multumesc mult pentru raspuns

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu-l mai lasa sa termine in tine, mai ales daca nu stii cand ai ovulatia.

Răspuns utilizator avertizat
| Hshjrhdbshshdbs explică:

Este posibil sa fiu însărcinată?