| AuricaMircica155 a întrebat:

Buna fetele.
Am o problema, care as vrea sa aflu daca s-a mai întâmplat cuiva înainte sa ajung la doctor.
Mi-a intarziat menstruația 9 zile, acum 2 saptamani, mi-a venit puțina menstruatie inchisa la culoare, spre maroniu, care a ținut doar 2 zile aproximativ. Aveam simptome de menstruatie.
Am facut test de sarcina, a iesit negativ... Oare sa fie o sarcina sau nu?
Am avut contact sexual neprotejat mai mereu cu sotul meu...

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai Aurica-Mircica, barbatii nu au ciclu menstrual!

| AuricaMircica155 explică (pentru Violleta2022):

Sunt fata. Imi pare rau ca am pus intrebarea pe un asemenea site, unde sunt doar oameni închiși la minte!

| Violleta2022 a răspuns (pentru AuricaMircica155):

Daca-i cineva inchis la minte, apai tu esti acela, baitel sau fetita ori hermafrodit, daca esti.

Daca vrei sa fii tratat cu seriozitate si sa primesti raspunsuri serioase, ori pui sexul la profil, ori iti iei un nume apropiat sexului tau.

| AuricaMircica155 explică (pentru Violleta2022):

Daca ai stii sa citești, draga Jassmina. Ai stii ca NUMELE ESTE AURICA CU A NU Ă... dar din păcate, nu stii literele...

| StefanIlAreMare a răspuns:

Daca ciclul iese prin penis da boss e o problema