| alaalaeu a întrebat:

Buna fetele. Ce alegeti dintre un baiat acceptabil, instarit si cuminte, si unul frumos, cu bani, popular, cu masina jmeker si afemeiat?

5 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Cel cuminte evident, banii ii procur si singura nu am nevoie sa fiu intretinuta

| RAY a răspuns:

Fi serios ce femeie nu ar vrea un baiat bogat si frumos, de curiozitate fa 2 conturi de fb unul cu o poza cu unu urat si altul cu unu frumos sa vezi, frumusetea ne place la toti acuma si tie iisi place, cica sufletul conteaza, bine ca hainele nu au suflet ca purtam orice haina si animalele au suflet tu dintre o caprioara si un paianjen sau un gandac ce alegi? ambele au suflet

| ywar a răspuns:

Nu stiu cum sunt baietii aceia, dar tin sa iti reamintesc faptul ca gloria, banii si frumusetea sunt atat de trecatoare. Restul tine de noi.

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ai o mare nepotrivire in spusele tale,, instarit si cuminte,, laughing