| GaboneAlCapone a întrebat:

Am și eu o întrebare. Astăzi am făcut sex cu iubita mea, numai ca i-am făcut numai anal. Și eu eram virgin înainte. Dacă am făcut anal asta înseamnă ca nu mai sunt virgin?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sexul anal nu se pune si nici cel oral. Nici masturbarea nu se ia in considerare. Este valabil doar sexul normal pentru a te putea considera cu adevarat dezvirginat.

| sofisis a răspuns:

Nu mai sunteti virgini, nici tu, nici partenera.

| Oana92 a răspuns:

Nu mai esti virgin. Aveti grija la protectie!

| Rapperităă a răspuns:

Da. Mult succes pe mai departe.

| Long_John_1976 a răspuns:

Fizic nu mai esti virgin... acum depinde, poate nu mai esti demult virgin de la masturbare. Teoretic e discutabil si nu prea conteaza, unii considera doar sexul normal ca motiv de pierdere a virginitatii. La fete e mai simplu, ele de regula nu mai sunt virgine la sex vaginal. Spor!