| Florentinabrihac727262626266161 a întrebat:

Buna fetelor, am si eu o problema destul de mare.
In urma cu 2 luni am facut-o cu un baiat neprotejat si am luat o boala, am niste bube numite VERUCI, stie cineva cum se pot trata? Am fost la un medic ginecolog in Slatina si mi-a recomandat o crema care nu prea are nici un efect.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Trebuie sa te intorci la medic si sa-i spui ca acea crema nu are niciun efect, pentru ca el sa-ti ofere alta solutie pentru tratament.Astfel de probleme nu se trateaza cu sfaturi de pe internet.

| VoidEternal a răspuns:

Mergi la un dermatovenerolog.

| OmBanal33 a răspuns:

Nu vreau sa fiu rau, dar cam asta va trebuie voua femeilor naive... Normal daca nu te protejezi pana la urma se intampla ceva.