| tynutza18re a întrebat:

Buna fetelor am si eu o problema si as dori sa imi dati un sfat:sunt impreuna de 10 luni cu un baiat, ne intelegem bine, ne mai certam cateodata ca orice cuplu dar nu stam mai mult de cateva ore suparati.Aseara a dormit la mine totul bine si frumos, azi dimineata ne jucam si il intreb daca ma iubeste, iar el mi-a zis ca nu, bineinteles ca m-am suparat si i-am zis ca pentru asta am sa il tin minte, el s-a ridicat din pat si a plecat! Ceea ce nu inteleg de ce s-a suparat? ca pana la urma eu trebuia sa fiu aia suparata? cum ar trebui sa ma comport de acum inainte cu el un sfat pls ofer fundita

4 răspunsuri:
| Ciuss a răspuns:

Pfff. Ce baiat straight face. Ar trebuii sa fi putin mai indiferenta cu el, deoarece indiferenta doare, sti bine asta, in schimb el o sa vada asta si o sa inceapa sa se comporte altfel, o sa-l atraga faptul ca tu o sa fi mai indiferentabig grin. te asigur

Baftaa:***

| lastrockingangel a răspuns:

WOW...asta e ceva la care chiar n ma asteptam.cred ca cel mai bine este sa vorbesti cu el si sa afli ce l-a suparat. Daca are dreptate cere-ti scuze daca nu are dreptate fiti doar amici.

| kalmizen a răspuns:

Poate vroia sa se desparta de tine si a gasit un motivhappy.

| KarmenElena a răspuns:

Pay cred ca ar trebui sa discuti cu el si sa il intrebi de ce ti'a zis ca nu te iubeste si de ce s-a suparat. Daca nu dicutati nu cred ca ai de unde sa stii de ce e suparat. Succes