| AlePINK a întrebat:

Vreau să adresez o întrebare fetelor: Din ce magazine pot cumpăra absorbante Bella for teens?
Vă mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anee890 a răspuns:

Buna.Deci exact aceleasi absorbante am cautat si eu, din pacate nu exista la toate magazinele, dar la farmacie sunt.

Uite aici:http://www.spiterie.ro/bella-for-teens-tampoane-mini-p-8616

http://www.mattca.ro/......10buc.html

Majoritatea sunt farmacii online, dar poti comanda cateva pachete, deoarece nu au un pret foarte exagerat.Succes.

| AlePINK explică (pentru Anee890):

Multumesc!

| Anee890 a răspuns (pentru AlePINK):

Cu placere.

3 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Din orice supermarket si din orice farmacie.