| DeepInDarkness a întrebat:

Buna!
Fetelor...credeti ca va-ti simti bine cu un iubit mai scund ca voi?
Baieti... voi? v-ati simti bine cu o fata mai inalta langa voi?

10 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Nu imi plac baietii scunzisad

| T4ny4 a răspuns:

Eu am 1, 76 fara tocuri si am avut un prieten mai micut ca mine.M-am simtit extraordinar cu el! Ce treaba are inaltimea? Si el adora faptul ca sunt inalta! Atat ne-a interesat!

| justfreelove a răspuns:

Depinde de situatie. oricum pe orizontala inaltimea nu conteaza decat daca vrea din picioare sad si atunci trebuie sa te sui pe pat sau sa te lasi in genunchi, dar daca fata e draguta fizic, poate sa aiba 2 m dupa mine (cand o iau in brate sa ajung direc cu nasu intre sanii ei tongue )

| catalina_2916 a răspuns:

Buna.eu sunt o fata inalta si n-am nicio rezerva in privinta baietiilor mai scunzi ca mine,daca noi ne intelegem si ne simtit bine unul in compania celuilalt, se merita oare s lasam toate asta din cauza diferentei de inaltime? nu, in niciun caz.si gura lumii nu ma intereseaza atat timp cat persoana respectiva ma face sa ma simt implinita, fericita.

| CloseToYou a răspuns:

Buna mary!
Treaba e ca, in general, fetele isi doresc sa se simta protejate in preajma iubitului lor...asta desigur ca nu inseamna ca un baiat mai scund nu poate fi la fel de protectorwinking. Oricum, daca intr-adevar mi-ar place de tip nu cred ca as mai tine cont de aspectul asta...si sincer atunci cand esti indragostit,nici nu mai poti sa-i vezi defectele de orice fel ar fi elelaughingPana la urma,ce ai alege? Un tip inalt,masiv care se crede cel mai tare,si considera ca toti cceilalti ii sunt inferiori si te considera un trofeu personal sau unul scund, care te face sa razi, e mereu atent cu tine si te iubeste sincer?batting eyelashes

| Annemari3 a răspuns:

Prietenul meu e mai scund ca mine laughing
Cu putin, dar nu ma deranjeaza deloc, il iubesc asa cum e love struck

| raluca01 a răspuns:

Eu am 1.72 si peietenul meu are1.68 sau cv de genu laughingsi vreau sa iti spun ca pana sa fim prieteni ne tachinam cu chestia asta, pana am inceput sa ne apropiem unul de altul, si ne e foarte bine asa cum suntem:*

| Primo a răspuns:

Daca imi place de ia nu conteaza dar nu cred ca pot fi fete mai inalte decit mine decit f rar eu am 1, 86 happy

| SenzatioNNNNN a răspuns:

Eu am 1.68, prietena mea are 175, si ne simtim minunat happy! Si sa iti raspund la intrebare, da ma simt bine ca prietena mea e mai inalta ca mine!

| marius7292 a răspuns:

Ar fi tare:d