| kisha a întrebat:

fetelor cum va place mai mult? cu sau fara iubit?
In momentul de fata sunteti singure sau impreuna cu un baiat?

Răspuns Câştigător
| miki93 a răspuns:

Singura happy si mie forte bine asa; nu imi complic viata plus ca este timp destul pentru asa ceva...

9 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

In momentul de fata sunt singura big grin.

P. S. profit si eu de ocazie sa imi fac putina "publicitate" : toti baieti (interesati) sa apeleze la "madyddd" laughing))) rolling on the floor))

| DeeaMarry a răspuns:

Cu iubit, insa nu cu oricine, doar sa am unul!
Sunt impreuna cu un baiat de aproape un an.

| MasterYoda a răspuns:

Sunt singure cu un baiatwinking

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Ambele smug

| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Fara, iar in momentul de fata sunt singura happy

| Sultana_4823 a răspuns:

Nu m-as imagina cu cineva acum, avand in vedere faptul ca planuiesc sa plec si nu as ramane in tara pentru nimic si nimeni in lume.

| Summoning a răspuns:

Treceti mai intai pe ma scoala daca vreti iubiti.Baietii nu se uita la fete care nu au nimic in cap.

| cristynaGoldenRose a răspuns:

Eu nu am iubit, si stii SUnt FERICITA ...nu ma gindesc la nimeni/el, stiu ca nu sufar si nu-mi zboara gindurile la el :gen ce face cum o mai duce etc..Astfel imi bat capu de scoala, cunostinte etc..asta conteaza intr-o oarecare masura1!

| CafelutzzaCuLapte a răspuns:

Eu am o situatie complicata... dar mi se pare urat sa stau singura sad ca m-am obisnuit cu [ el ] love strucksad