| saresipiper a întrebat:

Buna fetelor, daca gasiti barbatul ideal frumos, destept, cu bani dar vedeti ca la prima intalnire ii pute gura ce faceti, il mai vreti de iubit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, da... Să recunoaștem, e un detaliu neplăcut...dar poate fi o problemă nu neapărat cu igiena persoanei. De exemplu, o problemă de natură gastrică, probabil tratabilă.

| NotNamed a răspuns (pentru anonim_4396):

Aoleu dar pretentii aveti. Dar voi cand va aratati funduletul si sanii peste tot, tot voi ne judecați ca va etichetam, cand va puneti 10t de glet pe fata si seara la demachere ne trezim cu Vasile iar sa nu mai comentam si voi lasati barbatul doar ca i.a mirosit gura la prima intalnire.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NotNamed):

Păi sa fim sinceri tu ai sta cu una care îi pute gura(și să arate bine)? Asta nu e legat de pretenții, trebuie sa ai niste standarde minime. Dacă nu le și înseamnă că ești, ori l@bagiu trist care nu a făcut sex în viața lui, ori o disperata ce ar lăsa să intre pe orișicine.
Nu contează banii, frumusețea, inteligenta ci caracterul, îngrijirea și omenia persoanei.

| NotNamed a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vine la prima întâlnire as trece peste aspectul asta si m.as concentra pe caracterul ei. Daca imi va placea gandirea si o sa ma conving ca e ce caut o sa incerc sa rezolv chestia cu mirosul. Ii întind pachetul cu gume orbit si va înțelege ea ce si cum, daca nu, i.o spun pe fata. Chestia asta nu e un motiv de a inceta lucrurile de la prima întâlnire pentru ca despre asta e vorba in intrebare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NotNamed):

Nu prea am ce funduleț arăta și nici nu m-am machiat în viața mea. Ai greșit fata, drăguțule. happy

| NotNamed a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok...scuza.ma atunci... înseamnă ca iti permiti sa refuzi baieti dupa bunele tale pofte, fie ele si ilogice.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NotNamed):

Nu te întrista, ce-i al tău e pus deoparte.

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta cu ce-i al tău e pus deoparte e cea mai mare minciună posibilă...

13 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Să vezi ce fain îi când dai de o tipă la care-i pute gura la prima întâlnire.
Eu unu aș servi-o cu o gumă de mestecat, şi nu aş cataloga persoana drept „reject"

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Barbatul ideal este frumos, destept si cu bani? thinking

| Wr3nch a răspuns:

Nu is fata dar nu e nimic cr nu se rezolva cu pasta de dinti sau dentist.

| Catrice a răspuns:

Pai stai oleacă că pentru mine asta nu e bărbatul ideal...

| betivulsabie a răspuns:

Adevaratul baiat frumos si ideal e ala care ii pute gura de la ceapa si bea bere si are burta nu abdomen si masini de lux, un neumarkt si o shaorma, asta e barbatul alfa

| Mihaelis a răspuns:

Daca nu ii miroasa si penisul rezervati l.