| RemX5 a întrebat:

Bună fetelor... Dacă v-ați afla în compania unui băiat ce l-ați cunoscut recent, în timp ce vă plimbați prin natură iar la un moment dat, tipul spune că vrea să o facă cu voi și constatați că acesta are un *instrument* mare...
1 V-ar excita să vedeți un penis mare față de unul mediu?
2. Ați face sex cu tipul respectiv dacă v-ar spune că vrea asta... în locul respectiv (pădure, lan de porumb etc.)? Vi se pare incitant să o faceți cu un băiat bine dotat în aer liber?

3 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Oh, nu din nou tu!

Răspuns utilizator avertizat
| Gijbdtihcv a răspuns:

Buna, din punctul meu de vedere nu este chiar normal sa te culci cu un bărbat pe care abia l-ai cunoscut dar daca nu mai rezisti ar fi foarte incitant sa faci sex în natură