| fdssdgvsdsd a întrebat:

Fetelor, dacă faceci sex cu un băiat iar tipul respectiv are un penis foarte mare, vă poate crea disconfort, durere faptul că el e prea dotat sau dimpotrivă: vă creează o plăcere mai mare un penis mare?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ce intelegi tu prin penis ''foarte mare''? Concret. big grin

| CalulMinecraft a răspuns (pentru corbulalbrosu):

45cm

| corbulalbrosu a răspuns (pentru CalulMinecraft):

Exact din acest motiv am intrebat; fiindca am avut o premonitie care s-a si adeverit, rolling on the floor ca intrebarea este postata de unul dintre baietasii ''teribilisti'' al carui IQ-ul are o valoare care nu depaseste cu mult marimea...pantofilor. laughing

| fdssdgvsdsd explică (pentru corbulalbrosu):

Frate, femeile se pișă pe IQ când vine vorba de un penis frumos, ascultă-mă ce-ți zic...O femeie calumea va căuta mereu bărbați cu p0la mare și tare, și va fi mai puțin interesată de IQ-ul lor...Mai ales în dormitor, unde se ia în calcul calitatea lui ca bărbat happy Dacă înțelegi ce zic. Sunt foarte multe femei care pun preț ca bărbatul cu care se f_t să aibă jucăria mare și totodată, foarte puține sunt cele care mai țin cont de IQ-ul lui când vine vorba de atracție și sexwinking

| XAndreeaAndreeaX a răspuns (pentru fdssdgvsdsd):

Eu te contrazic...laughing se vede ca esti inca flacau

| fdssdgvsdsd explică (pentru XAndreeaAndreeaX):

*Se vede că ești încă flăcău*
Și ce, te așteptai să am 45 de ani și familie?
În fine. Dar ce contează pentru tine, personal, când ți-o tragi cu unu frumos și dotat? Faci tu în acel moment teste de cultură generală cu el sau ești pur și simplu cuprinsă de plăcerea ce ți-o oferă acel băiat armăsar? Și tu, probabil, o altă ipocrită.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns (pentru fdssdgvsdsd):

Se vede...carte multa nu se cere la voi la comuna. drum bun.

| fdssdgvsdsd explică (pentru XAndreeaAndreeaX):

La mine la comuna Hamburg 90 la sută din femei au afirmat pentru un sondaj că *degeaba un bărbat este inteligent dacă nu arată bine dpdv fizic și dacă are puța mică*. Măcar fii fată sinceră și lasă ipocrizia; recunoaște că ai face sex cu un bărbat frumos și care știe să *te atingă* bine, dacă respectivul ar avea doar 10 clase pe când, poate el să fie cel mai inteligent, că dacă e urât, pitic și are cucu mic, îți zic eu că ai prefera să te masturbezi în cazul 2. If you know what I meanwinking.
Există și posibilitatea ca tu să fii excepția care se abate de la regulă...

| XAndreeaAndreeaX a răspuns (pentru fdssdgvsdsd):

DND