| daniela36783 a întrebat:

Fetelor daca v-ati desparti de iubiti vostri care ar fi ultimul mesaj pe care i la-ti trimite. fundita primul raspuns

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Parazitii:
"Spunem unu' la suta din tot ce gandim. / Din unu' la suta jumate mintim"

D-aia ma, d-aia n-are ursul coada!
Ca toata lumea vrea rezultate maxime cu efort minim!

Lasa-i ca-i ametesti cu atata tactica! happy

10 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Ar fi mai bine ca pe viitor sa te gandesti mai bine cand intri intr-o relatie, si sa numai arunci vorbe in vant daca nu le simti.Sa numai dai sperante false daca stii ca nu raspunzi cu aceelasi sentimente.Regret ca nu m-am oprit cand trebuia si ca am aceptat sa fiu bataia ta de joc.Dar toate pana la un punct.Chiar daca te iubesc trebuie sa se termine totul.Nu stii sa apreciezi persoana de langa tine, ci doar sa iti bati joc de ea.Ti-am oferit atatea lucruri bune si tu ce mi-ai oferit? durere si lacrimi?
De azi esti liber sa mergi pe drumul tau, de azi esti liber sa faci ce vrei.Bafta in viata si un mic sfat pentru viitor"numai tine niciodata pe cineva de mana, daca ai de gand sa ii frangi inima".Ai grija de tinehappy

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Depinde ce as siti pe moment, prin ce intamplari am trecut impreuna, cat de profunda a fost relatia si ce m-a deranjat.
Le-as imbina!
Deci, deocamdata nu am un mesaj fixat in minte.
Si nici nu imi mai amintesc mesajele anterioare! laughing

| mimiwewem a răspuns:

"Mulțumesc pentru tot ceea ce ai făcut pentru mine.Să te facă fericit alta, dacă eu nu am fost în stare.La revedere!".
De obicei mesajul ăsta il trimit. (și de obicei îi cade prost, și se întoarce la mine, sau îmi trimite "la fel!")

| Cristina45 a răspuns:

Nu i-as trimite sms, in cel mai rau caz las suna, dar cel mai bine i-as zice in fata, sa ii dia un sms si gata da dovada de lasitate, cel mai bine e sa confrunti adevaru fata in fata cu persoana respectiva, cel putin eu asa gandesc dar ca sa iti raspund la intrebare i-as zice ca totul s-a terminat iar spune motivele pentru care am decis asta pentru ca pana la urma are si el dreptul sa stie, si i-as ura toate cele bune, iti urez succeswinking

| ywar a răspuns:

Te-am iubit regret imens / C-am intrat pe contrasens!
Nu-s fata - dar ideea de a da un mesaj de adio mi se pare de porc, de prost gust, lasitate maxima! E foarte prezenta in zilele noastre aceasta forma de exprimare care nu aduce nimic bun in lumea asta. A te ascunde, inseamna a te ascunde si de tine si de cel ce - sa spunem - ti-a fost doar pentru o clipa pasager in trenul vietii. De ce nu mai putem sa spunem fata in fata ce ne deranjeaza, ce nu ne place, ce ne pune pe ganduri?

| grab a răspuns (pentru ywar):

Parazitii:
"Spunem unu' la suta din tot ce gandim. / Din unu' la suta jumate mintim"

D-aia ma, d-aia n-are ursul coada!
Ca toata lumea vrea rezultate maxime cu efort minim!

Lasa-i ca-i ametesti cu atata tactica! happy

| Arkhasas a răspuns:

Mesaj? Doi oameni normali se despart frumos, faţă-n faţă, la o cafea, nu prin sms.

| 0alafaranume0 a răspuns:

Te pup papa

| Șhoghetăn a răspuns:

Nu i-as trimite sms ar suna urat mai degraba mas intalni cu el si i-as spune in fata adevaru.dar daca ar fi cu un Sms i-as trimite asa : imi pare rau nu mai vreau sa fim impreuna, nu mai simt nimica puternic pentru tine asta e nu a fost sa fie sper sa nu te superi pe mine rau si daca vrei vom ramane amici mai bine asa.

| David_Tomsa_1990 a răspuns:

Citeste-i ceva din DOFTOIESKI

| iskyhigh a răspuns:

Ne-am indragostit ca dracu. Tu de mine. Eu de altu.