| aragon90 a întrebat:

Sal fetelor as vrea sa stiu la voi spuneti din suflet ce nu va place la iubiti vostri sau la prieteni vostri

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Poate o sa te amuzi dar mie una nu imi plac sărutările umede, detesc cand cineva ma saruta cu buzele umede până la refuz. laughing))
Nu imi place sa fiu santajata sentimental:Nu incerca sa imi cumperi un cadou imediat ce m-ai suparat.Nu il voi primi, si in afara de asta..ma voi simti stanjenita de situatie. Daca printr-o minune il accept, el ca barbat, va fi pus in postura de "mic sclav". Simtindu-se cu musca pe caciula, va face tot ce eu ii voi cere!
Eu nu suport un baiat gelos excesiv. Deci fara scene de gelozie pentru ca oricum nu va rezolva nimic. Poate doar sa imi spuna ca il deranjeaza anumite aspecte fara sa sa ma acuze de ceva. detest un baiat posesiv. Daca e aburd si imi interzice sa ies cu prietenele, pana la urma voi renunta la el.

4 răspunsuri:
| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Păii da dar nu toate fetele sunt aşa, altele găsesc ca scuză ca să pară mai bune decât iubiţii sau prietenii lor.
Ca să fie în fruntea lor happy. Oricum, Eu spun totul sincer. Dacă este vreo o problemă o rezolvăm împreună puppy dog eyes

| mikilaina a răspuns:

Calitatile poti fi defecte uneori si invers, depinde de ipostaza in care ne aflam. Imi place ca ma asculta chiar daca vb multtongue, imi place ca face ce face si rezolva orice problema, imi place fiindca ii place sa fie independent, ca imi ofera libertate, ca stie bancuri si le spune frumos, imi plac multe fiindca altfel nu mai eram impreuna. Daca nu va place, nu stati cu cineva doar de dragul sa nu fiti singuri, va pedepsiti pe voi si pe cel de langa voi. Daca aveti probleme de in cuplu si nu stiti cum sa le rezolvati apelati la un psiholog, nu va plangeti de mila ca nu rezolvati nimic. Daca partenerul are cutume iarasi actionati, fie il lasati, fie ajutati. Daca are nevoie de psiholog intrati pe topexperti.ro - consiliere psihologica online. Iarasi am deviat de la subiect, bai-baihappy

| MissDyDee a răspuns:

Hmthinking Pot spune ca suntem amandoi incapatanati si cand incepem sa ne contrazicem ies scanteilaughing..si detest asta dar eu nu ma pot abtineblushing..in rest nu am nici o problema cu el e foarte ok e intelegator nu e gelos ma iubestelove struck si ne intelegem chiar foarte bine..Batfahappy:*

| beki13 a răspuns:

Aroganta cateodata