| Flory_2276 a întrebat:

Fetelor dati-mi si mie niste idei despre cum sa il innebunesc pe prietenul meu, nu neaparat in pat, mai mult asa...in general! Avem 4 ani de cand suntem impreuna si deja relatia noastra devine cam monotona asa ca as vrea sa fac ceva... o schimbare big grin
Multumesc si va pup!

Răspuns Câştigător
| 009 a răspuns:

Daca locuiti impreuna ce ai zice de o mica schimbare in dormitor, sau poate iti faci u o schimbare, o excursie la un sfarsit de saptamana cu cortul(doar voi doi)vezi tu... puneti imaginatia la treaba

Bafta!happy

3 răspunsuri:
| mygirl_the_best a răspuns:

Ceai zice sa te imbraci provocator ca o fusta scurta si ca un decolteu? si apoi sal dezbraci ca prin filme sti tu si sa-l faci sa creada ca esti obsedata sa faci sex

| Flory_2276 explică:

Nu locuimimpreuna, vreau niste metode cu care sa il innebunesc pe el, sa il fac sa creada ca m-am schimbat, ca sunt alta, sau ceva de genul...Ms oricum myky, o sa tin cont de ideea cu cortul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu percepi clar ca el doreste casatoria voastra, sau tu nu esti deschisa la idee, orice ai face iti pierzi vremea. M-ai bine roaga-te sa intalnesti pe cel pe care El ti l-a destinat sa te casatoresti, nu-ti mai irosi timpul, eventual trupul ca sa te afli in traba.