| alecsa_5720 a întrebat:

Pls! dati-mi si mie idei. cum sa fac sa imi innebunesc prietenul de placere fara sa ma culc cu el?

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Calitati pozitive?(pleonasm?) dar nu conteaza...
Dai fundita lui Oktavian, ti-a dat un raspuns mult mai bun decat intrebarea pe care ai postat-o!

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cred ca sti si tu ce sa ii faciwinking Pur si simplu fa-i ceea ce iti doresti si tu de la el, fara sa mergi prea departe! Dar ai grija ca te joci cu focul...

| MikyMi a răspuns:

Cam greu...gatestei ceva ce-i place tare mult, daca nu, incearca sa-l "pipai" va innebuni de placere...

| i.love.me a răspuns:

Exista si calitati negative?
asa sa revenim la intrebare ta, cauta pe net articole despre peeting dar si TPU'ul este plin de astfel de "indicatii"
dar mai bine faci ce simti... daca iti doresti mult un lucru se intampla sa nu il obtii.fii naturala si ai grija de tine :*

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Saruta-l... abordeaza-l tu]musca-l...chestii ma runte] dar vz, sa nu-l inebunesti de totlaughing!

| cucu a răspuns:

Nu stiu ce vrei u sa faci... dar daca te referi la ce ma gandesc eu nu e bine. stii cat de nasol este sa innebunesti un baiat de placere si apoi sa-l lasi cu ochii in soare? stii cat de tare il doare anumite partzi? cred ca nu. lasa baiatu in pace nu-l mai amagii

| AdaIoana18 a răspuns:

Pa-i il saruti pasional eventual il saruti in stil french pui niste lumanari parfumate si ii acorzi un pic de magie. Nu este neaparat nevoie sa te culci cu el. Succes!

| vampirika a răspuns:

laughing ce intrebare:S
fai oral dar nu te culca cu el rolling on the floor laughing

| zatz a răspuns:

Pei incearca sa il faci sa se simta iubit.mai ales daca si el te iubeste pe tine.cred ca sunt in aceeasi situatie ca si prietenul tau

| lifeForJesus a răspuns:

Vezi sa nu ajungi și tu ca Sara... uite http://www.tpu.ro/......ul-meu-se/

| Oktavian a răspuns:

Sa ii arati toate cal; itatile tale pozitive.

| ewen a răspuns:

Ehe te joci cu focu!

| capsu a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa-l exciti prin diferite metode atat de tare incat sa se urce pe pereti...winking la pariu ca daca faci de 2 -3 ori asa ori te violeaza ori se duce si se freaca cu altalaughing...

| lavitaumik a răspuns:

Nu ai mai da atat de mult atentie decat o faci de obicei. si cand vine seara si vrei sa te culci cu el cumpara-ti si u o lenjerie nouo sau fa alta pozitie sau danseazai erotic pentru al excita... pune mel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i un tort?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petting happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai fai mai excitant sa te culci cu el cu protectie desigur si nu vei regreta te vei simti minunat! garantez