| GigidDmian18 a întrebat:

Bună! Se apropie ziua iubitului meu. Face 20 si as vrea idei de cadouri.
Pana acum i-am luat ce am crezut eu mai special si frumos(acea cutie cu multe poze, parfumuri, breloc, etc). As vrea niste păreri. Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Gligore2000 a răspuns:

Un butoias de Budweisser de 5l.
O sa cresti in ochii lui.

| Hope1992 a răspuns:

Poti incerca un tricou cu trupa lui preferata sau de la firma lui preferata,o camasa,un ceas,o bratara,o sapca (daca ii place sa poarte),o carte preferata,o minge,un rucsac, un portofel(e indicat sa pui si o suma simbolica in el, cica nu e bine sa il dai gol), ceva facut de tine.
Trebuie sa stii ce pasiuni are, probabil ti-a vorbit depre ele.