| JanaBucov a întrebat:

fostul meu prieten este cam nesuferit si spune chesti gen injuraturi, ca m-a inselat, ca nu m-a iubit. Care credeti ca ar fi cel mai rau lucru care ii l-as spune sau face sa-l fac putin mai mult sa sufere? Dau funda!winking big grin

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă nu îl bagi în seamă va fi cel mai supărat.
Așadar, ignoră-l!

| frostxtq a răspuns:

Ignora-l. E un cretin. Sterge-l de peste tot, da-i block/ignore de pe facebook, messenger, telefon etc. Sa nu mai stie nimic de tine. Da dovada de maturitate nu fi copila ca el.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandr a răspuns:

Ca nu ai facut sex cu un tip care e model cat timp erai cu el!

| Scharph a răspuns:

Vrea să te facă să suferi. Ce nesimțit. Încearcă să-l ignori și să nu-ți mai pese. Merită? Nu. Însă nu inventa și tu chestii de genul pentru că își va face o părere proasta, tu doar simte-te mândră că nu ești ca el, pentru ca la un moment dat își va da seama ce nesimțit a fost și va regreta.

| Aleparvnr1 a răspuns:

Spune-i ca nu iti pasa! Ca si asa incepusei sa te indepartezi de el foarte mult, dar nu i.ai spus-o pentru ca iti era mila de el. Si mai spune-i ca ti-e mult mai bine fara un prost pe cap! Sper ca am ajutat :*