| andreeaaa1 a întrebat:

BUNa! FOstul meu prieten i-a zis prietenei mele bune ca a inceput sa-i placa de ea.Aceasta i-a zis pai cum ca tu esti cu Bianca. El a zis ca relatia lui cu Bianca nu mai merge ca la inceput. Apoi prietena mea l-a intrebat pe mess auzi tu o mai placi pe andreea adica pe mine si el a zis ca nu ca a inceput sa-i placa de prietena mea. Apoi ea i-a spus de ce m-a amagit pe mine si mi-a spus ca inca ma mai place de ce a vrut sa fie cu 2 deodata, iar el a spus ca nu apoi ea i-a spus ca fata si-a facut iluzii, iar el a spus eee.Acuma sunt atat de suparata fiindca inca il mai plac pe el.
Ce sa fac?crying

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sa. tsi gasesti altul pentru cam, daca a fost cu 2 in acelasi timp e clar ca e un mare fustangiu.si fii sigura ca nu ii place de prietena ta si daca o sa fie cu ea e clar ca o sa o insele si pe ea.si ce ma enerveaza cel mai tare e expresia "eee", pai ori zici ceva concret ori nu mai zici nmic, nu ma iei pe mine cu "eee" straight face. acum ar trebui sa. i demonstrezi ca exista viata si dupa el, si ca tu poti sa traiesti fara el, pentru ca pana la urma nu e o pierdere.

| cOnTexT a răspuns:

Am sa iti arat un numar magic daca imi pot permite, am nevoie de un voluntar, adica tu benzina si multe chibrite :X::X "

Lasa ca iti trece happy, daca ti a zis prietena, inseamna ca ea chair tine la tine:X:X

| Rares20funde a răspuns:

Vai-samar.Cum sa iti placa asa un tampit? E tampit.Uita-l.Nu s-au terminat baietii! Asculta-ma pe mine (si daca poti da-mi si o funditarolling on the floor ).

| h3llG1rl1995 a răspuns:

Renunta la el si gata.cum sunt unele fete...offf.nu te mai accepta nu te mai accepta.si gata.asta este.il mai iubesti? uita-l! simplu si la obiect! chiar daca ar fi mai greu sa-l uiti.asta este.macar vei incerca...Nu alerga dupa el. daca o sa te iubeasca va veni el la tine. PEACE peace sign

| Mimiii_8070 a răspuns:

Stiu ca e greu Anreea. dar ceea ce cred eu ca ar trebui sa faci tu e sa nu mai vorbesti cu el... fa-l sa regrete!

| mady36 a răspuns:

Sal dai dracu

| Twinkeelx a răspuns:

Nu pre aam inteles ff bine ultima parte dar... daca spui ca ti-e prietena ff buna poti fi linijtyta. O prietena adevarata niciodata nu ar sta cu fostul prieten al prietenei celei mai bune. Bineinteles sper sa fie si cazut vostruu. Doare mai tare sa-l vezi pe fostul cu o prietena decat cu o straina. In ceea cel priveste pe el nu stiu exact ce sa-ti zic. Ba iti spune ca te place, ba sta cu aceaa Bianca si acum se da la prietena ta cea mai buna, spunandu-i ca nu are nimic cu tine si ca relatia cu Bianaca nu merge. Aveti grija! toate. Nu stiti niciodata cate fete poate invarti un baiat pe degete. Te inteleg ca inca ti la el sau il placi, e normal majoritatea fetelor trec greu peste relatiiile in care au pus suflet. Parerea mea e ca ar trebui sa fii un pic mai indiferenta. Sa incerci s anul bagi in seama si sa pari happy. Gaseste-ti activitate, distreaza-te, petrece-ti timpul cu prietenii. o sa treci mai usor. Cu timpul vei vedea ce vrea de fapt. Baftaa!:* nu uita tine-ti prietenii aproapewinking