| IubesteEa a întrebat:

Prietena mea l-a intrebat pe fostul meu prieten daca mai vrea sa fie cu mine si el a zis nu, de ce ca e proasta, si de ce e proasta, asa ca s-a schimbat ca nu mai e cum era inainte asa mi-a spus prietena mea eu una nu am fost de fata si am intrebat-o daca mai e ceva si ea a zis nu si de fapt mai era ceva a zis ca nu mai vrea sa fie cu mine fiindca sunt urata si cica si-a batut joc de mine si apoi i-a spus ca ma iubeste, si ca inainte ma iubea 50% deci voi ce credeti? ea a mintit? sau el? adevarul este ca inainte de ia zice ca isi bate joc de mine i-a spus prietenei mele ca ma iubeste si a fost sincer ca s-a uitat in ochii ei de ce a zis ca ma iubeste apoi ca isi bate joc de mine? ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In primul rand, nu mai face alte persoane proaste inainte de a te uita la tine inainte. Crede-ma, nu esti prea departte. scuze ca zic dar dupa felul in care scrii...straight face. In fine, revenind la poveste, parerea mea, ca ar trebui sa-l uiti pe acest tip pentru ca nici el nu este tocmai sigur de ce simte. Ba zice ca te iubeste, ba ca si-a batut joc de tine, ba ca esti urata. Uita-l, draga. Nu merita.

| NoUseForAName a răspuns:

Adry ti-a dat un raspuns clar si concis.

Acel baiat nu stie ce vrea si de aceea nu stie sa isi exprime ceea ce simte asta in cazul daca simte ceva pentru tine.

Cel mai bine e sa il uiti si sa ii da-i pace.