| Dusea a întrebat:

Buna,,,doresc sa ma ajutati cu niste sfaturi,,, acum 2 zile am cunoscut un baiat dragut de care imi place, mi-a propus sa esim atunci eu am acceptat, la un moment dat el la plecare da sa ma sarute si eu nu am dorit deoarece mi era rusine de la prima intilnire si el apoi s-a suparat si s-a dus acasa..si nici nu mai doreste sa vb cu mine si nici nu-mi mai scrie mesaje pe odno ese si si intra..va rog ajutati-ma sp ce sa fac ..multumesc

Răspuns Câştigător
| ?????? a răspuns:

El urmărea doar să profite de tine, dacă te-ar fi iubit, ar fi înţeles că îţi era ruşine şi nu te-ar fi luat din prima. Ceea ce urmăreşte el acum este ca tu să te dai pe lângă el ca să te ierte şi pe urmă să profite de tine.
Eu zic să îl laşi.

O zi frumoasă!

| Dusea explică (pentru ??????):

Iti multumesc mult

7 răspunsuri:
| Cateweline a răspuns:

Buna,deci sunt multi gen de baieti cei care profita si cei care chiar te iubesc dar daca nu mai vb cu tine num ca nu ai vrut sa te sarute inseamna ca si-a batut joc de tine sau poate ca nu are timp.

| Dusea explică (pentru Cateweline):

Iti multumesc

| Dusea explică (pentru Cateweline):

Mersi frumos

| Cateweline a răspuns (pentru Dusea):

Cuplacere
happy

| vulturcarpatin1985 a răspuns:

Agresiv baiat, orgolios si arogant. Mergi inainte, nu se insista la asa un caracter.