| anonim_4396 a întrebat:

sunt ingrijoarata din cauza ca mi-a intarziat ciclul 4 zile, dar am o durere de sani de vreo saptamana am avut contacte sexuale dar toate protejate.Menstruatia obisnuia sa-mi vina in data de 18 pana luna trecuta cand mi-a venit in 21, acum ultimul contact sexual l-am avut in data de 19 protejat, inainte cu 2 zile, oare din cauza aceasta imi intarzie?

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Daca au fost protejate toate, at nu vad stresul! poate sa fie o simpla intarziere, o raceala, o dereglare hormonala, sunt o gramada nu neaparat sarcina! nu t ingrijora asa chiar de la prima clipa!

| Alabala_1137 a răspuns (pentru DNSK):

Multumesc de raspuns, oricum o sa merg la ginecolog la un consult!

| DNSK a răspuns (pentru Alabala_1137):

Pentru nimic! bafta mare

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

o simpla dereglare a ciclului menstrual! se intampla adesea datorita unor dereglari hormonale ....asa ca fii fara grija!

| DebbieVonBelial a răspuns:

Daca a fost cu 2 zile inainte de menstruatie puteai fara grija sa o faci si fara prezervatic, insarcinata nu aveai cum sa ramai deci stai fara grija.

| sebysebyca a răspuns:

Mami, presimt ca o sa canti alabala portocala, dupa ce ginelocologul iti va zice, ca cu puta nu-i de joaca!

| KrazyK a răspuns:

Esti sigura ca nu s-a spart?

| Alabala_1137 a răspuns (pentru KrazyK):

Nu, nu s-a spart!