| Bibu20111 a întrebat:

wave Am fost cu un baiat. Ierii ne-am despartit crying. Cu toate ca nu eram impreunaa. ne sarutam ma tinea in brate. Mi. a spus sa il lass inpace si a plecat. Dupa ce a plecat am inceput sa plang. Eu mergeam acasa pe aceiasi strada pe care mergea si el. El era in fata mea cu putin. Sa oprit langa o masina m-a chemat la el m-a luat in brate si mi. a spus ca dupa 1 luna maxim 2 saptamani ne vom impaca [ poate ]. Azi am vorbit cu prietenul lui si mi. a spus ca a vorbit cu el si ca ma considera mica pentru el. dar el tot ma iubeste. Credetii ca si-a batut joc de mine. Am 14 ani iar el 16.

7 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

De ce te saruti cu el daca nu sunteti impreuna? ce crezi ca daca suntem in secolul XXI e interzis sa mai spui celebra replica" vrei sa fi prietena mea?"straight face lasa`l in pace iti vei gasi un baiat care sa nu te considere prea mica(scuza asta e penibila tu nu esti deloc mica pentru el.)

| Rockart a răspuns:

Bună! Cum te-ai despărţit de el dacă nu eraţi împreună? Şi ce... te progamează când să fiţi şi când nu împreună? Faza cu prietenul e ca să scape de tine.Fii singură că şi-a bătut joc...

| doarEu001 a răspuns:

Nu cred ca el a luat in serios relatia voastra.desi e impropriu spus relatie, dat fiind ca spui ca nici nu ati fost impreuna; iar daca intr-adevar existau sentimente iti propunea sa aveti ceva serios.nu a vrut sa se implice si acum probabil ca a gasit pe cineva cu care vrea sa aiba o relatie, iar tu erai in plus. draga mea, asa sunt baietii la varsta asta si mai ales ca si tu ai fost de acord sa aveti o relatie lipsita de obligatii si de aceea i-a fost usor sa puna punct.el nu s-a implicat emotional, ci numai tu.eu zic sa gasesti pe altcineva cu care ai putea sa ai ceva serios pentru ca iti faci rau singura si te amagesti gandindu-te la cineva care nu meritahappy daca tine la tine o sa se intoarca si iti va propune sa fiti impreuna.bafta

| alinaWalina a răspuns:

Buna
Clar, si-a batut joc.
El isi programeaza cand sa fiti impreuna de parca ar putea sa isi controlezi si sentimentele la fel de bine ca peroada de relatie.
Uita-l pe baiatul asta, nu ma plange atat, o mai intalnesti ca el, si o sa fie greu...
Ai si tu putin orgoliu!
Esti fata, ce draq...invarte baietii pe degete, nu sta tolanita sa plangi. Viata e frumoasa!
Smilehappy

| wandam a răspuns:

Si-o batut joc de tine

| victoras22 a răspuns:

Da sa batut joc eu cred ca da sad big grin

| Bibu20111 explică:

In seara aceaa. Am fost la spital. Pt, ca am plans toata ziua si nu am mai putut ma durea capu. si am cazut pe jos.