| anonim_4396 a întrebat:

Vineri ma intalnesc cu fata pe care o plac dar mi-a luat-o un "prieten" inainte oh go on eu vb cu ea de 6 luni acusi si el de 2 saptamani maxim oh go on. Vineri cand ma vad cu ea cu ce sa ii zic stiu ca o sa imi ziceti spune ce ai pe suflet sa te descarci. dar eu as intreba-o " Vezi tu eu te placeam inainte si de asta m-am suparat ca mi-a luat-o el inainte te plac foarte mult " si de asta am facut asa [ poveste lunga ] check celalate intrebari. Voi fetele ce raspuns ati da daca cineva v-ar intreba asta?

1 răspuns:
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Si ea a acceptat?laughing. helou! deshide ochii aia. daca nu te place si ea si nu is aceleasi 'sentimente' spune : NEXT!smug fi tare, baaaaaaaaaaaaa!