| DjBl3ndar a întrebat:

Anul trecut am fost cu un baiat, dupa care nu a mai vb cu mine ca a zis ca nu ma place... In fine.
Acum dupa mult timp ne-am intalnit. Si mi-a spus pe fb ca vrea sa imi spuna ceva important si pana la urma i-am dat nr meu de telefon.
Mi-a spus prin mesaj ca dupa ce m-a vazut ca sunt simpatica si apoi daca vrea sa vorbesc cu el. Eu i-am spus ca ( asta e o gluma? ) Si el a spus ca nu glumeste. si tot am continuat asa. Apoi mai pe seara a spus ( ce faci iubhita? ) ( Eu : De cand si pana unde? ) ( El: Am glumit, te-ai speriat nu )
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Te place, te consideră simpatică.
Dacă ai chef şi eşti fată deşteaptă, joacă-te puţin cu el, vezi dacă merită şi pune laba pe el happy

1 răspuns:
| SweetAsCandy a răspuns:

Probabil te place "din nou". Incearca sa nu te lasi asa usor... pune-l si in alte situatii sa vezi cum reactioneazawinking daca merita, atunci poti sa pui si ceva sentimente in joc; daca nu, asta ewinking