| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Stiu ca pare pueril dar imi place un tip. Imi place mult. Vorbim pe mess uneori mai des alte ori mai rar, uneori ma baga el in seama alteori eu. Converastiile sunt foarte placute si se vede ca amundoi ne simtim bine discutand unul cu celalat. Au fost cateva momente si pe mess dar mai ales face to face care mi-au dat de inteles ca si el imi impartaseste atractia dar totusi el in afara de acele cateva momente se limiteaza doar la a ma privi pe furis. Ma gandeam sa ii spun ceea ce simt dar nu stiu daca este o idee buna. De multe ori am dubii. Desi simt ca nici el nu este indiferent fata de mine Sunt aproape sigura. Nu stiu de ce nu face nimic. S-a intamplat de cateva ori sa imi ia apararea in fata altora si alte cateva chestii dar astea nu au facut decat sa imi intareasca mie convingerile nu sa ne apropie. In fine pot povestii multe intrebarea este daca sa ii spun ce simt sau nu. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| alexutza1183 a răspuns:

Cre dca el este mai timid sau nu stie daca si tu il placi.Cel mai bine ar fi sa ii spui deoarece nu ai nimic de pierdut
Mult succes!