| LoveCriss1996 a întrebat:

Buna!

I.am spus unui baiat ca imi place de el. Din pacate pentru ca sunt timida nu i-am spus "face to face", i-am spus pe facebook. Cred ca l.am speriat pentru ca nu mi-a raspuns si nici nu prea mai intra pe facebook...

Va rog mult sa ma ajutati, chiar am nevoie!winking

Răspuns Câştigător
| shadow72 a răspuns:

Daca nu ai curaj fa rost de numarul lui de telefon, il suni si ii spui: buna, sunt Cimentina, voiam sa te intreb daca te-ai mai gandit la ceea ce te-am intrebat pe facebook

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună seara, nu cred că l ai speriat, dar poate nu are timp, vezi mîine dacă intră, si dacă nu, m ai lasă i un mesaj ceva, să vadă că ai vorbit serios.

| LoveCriss1996 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mesajul i l-am trimis vineri... sad

| LoveCriss1996 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mesajul i l-am trimis vineri. sad

| Alexandru0007 a răspuns:

Pai invita-l la un suc.nu e greu.doar sa vorbiti de ceva muzica, filme etc

| Public22 a răspuns:

Cel mai bine e sa-ti faci curaj si sa-i spui face to face.

| Peaches a răspuns:

Pai nu trebuia sa ii spui pe Facebook. Stiu, odata si eu am crezut ca e mai bine asa si am patit la fel ca tine. Sfatul meu pentru tine este sa incerci sa il contactezi in alt fel (face to face, la telefon etc) si sa clarificati lucrurile.
Sper ca asta ajuta! Have funwinking

~Roxetta

| HoTSaucE a răspuns:

Decat sa ii spui pe facebook mai bine ii spui in fata ca ai vrea sa te vezi cu el, daca este de acord.
Nu il presa ca il placi, si altelelaughing
Intreaba-l daca ar vrea sa iasa cu tine odata undeva prima data.Nu de alta, dar sa aiba timp sa te cunoasca si invers.
Este mult mai bine sa il intrebi intre patru ochi decat prin mesaje/facebook.
Bafta!happy

| LoveCriss1996 explică:

Mesajul i l-am trimis vinerea trecuta. sad