| anca13 a întrebat:

iau anticonceprionale karissa din luna ianuarie anul acesta, in luna mai la sfarsit s-a terminat blisterul si am facut pauza o luna! Menstruatia a venit cum trebuia in luna iunie, dar in iulie mi-a venit cu doua saptamani intarziere.Contacte sexuale am avut doar protejate. Mi-a venit menstruatia, am inceput iar cu pastilele, iar acum o saptamana nu am luat intr-o zi pastila, am sarit peste, iar ieri mi-a venit stopul, dar mai am 3 zile de anticonceptionale! Mentionez ca am intepaturi foarte slabe la burta. Ce sa fac? sa continui cu pastilele? peste 3 zile se termina blisterul. Un sfat va rog! multumesc

1 răspuns:
| Ellenna a răspuns:

Fa un control si vorbeste cu cineva specializat tongue bafta ^^