| xFaith a întrebat:

Ieri a fost cel mai ciudat neasteptat moment. Dupa 4 luni de zile, a oprit fostul sa vorbeasca cu mine. ( s-a despartit de mine din cauza mamei lui a a prietenulul sau ).
A fost foarte. ciudat in sensul ca dupa 4 luni nu mi-a vorbit si culmea, a oprit in dreptul meu si m-a intrebat ce fac, zambea la mine si ma masura din cap pana in picioare si abia daca isi mai lua ochii de la mine.
Eu, mi-am propus, gen, daca ar fi sa imi vorbeasca vreodata sa il evit cat pot deoarece m-a facut sa sufar enorm ( am stat 1 an jumate cu el ). Dar cand am vazut ca vorbeste asa calm si imi zambeste, asa cum obisnuia sa faca odata, i-am dat buna si i-am zis ca fac bine. si atat.
Ce vrea el de fapt de la mine? Ce vrea sa insemne asta?

Răspuns Câştigător
| Demonull a răspuns:

Da cred ca e bine ce ti-ai propus tu...am trecut si eu prin chestii de astea cand ea asculta de parinti si de prietene si eu eram „fraierica geamantan".
Insa, merg pe niste principii sanatoase zic eu (m-am abatut de mai multe ori de la ele si nu mi a fost bine) iar unul din principii ar fi.ce este la trecut sa ramana trecut nu mai ma„ joc "cu „jucariile vechi". Normal te cauta pentru ca ori nu a gasit altceva mai bun ori ii este dor dar stii tu..cine greseste odata, de doua ori si e iertat deja face o obisnuinta.happysper ca ai inteles.

| xFaith explică (pentru Demonull):

Wow, raspunsul tau, m`a ajutat happy
Iti dai seama, ca nu ma pot impaca cu el, dupa cate mi-a facut straight face dar. ma oftic, pentru ca dupa 4 luni de zile culmea, s-a gasit sa ma intrebe ce fac. si nu vreau ca lucrul asta sa ma afecteze sau sa ma rascoleasca in vre`un fel.

| Demonull a răspuns (pentru xFaith):

Ma bucur!
Lasă oftica pentru lucrurile mai importante. Ceea ce ii mai poti oferi fostului tau prieten este IGNORANTĂ. foarte sanatoasa pentru... tine happy

10 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Ca ii e dor de tine, poate? Cine stie ce vine de la acest gest ciudat. Daca continua sa mai vorbeasca cu tine alte dati, atunci chiar ar inseamna ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Eu, mi-am propus, gen, daca ar fi sa imi vorbeasca vreodata sa il evit cat pot deoarece m-a facut sa sufar enorm ( am stat 1 an jumate cu el )." Daca ti-ai propus asta, asta sa faci

| Hieer a răspuns:

Ce sa vrea? Pur si simplu s-a bagat in seama cu tine, poate asa a simtit. Daca tu acum te bagi in seama cu un fost, inseamna ca vrei ceva de la el? Nu cred. Asa e normal thinking sa saluti omul cunoscut.

Sper ca te-am ajutat!

| Ankutzaaa a răspuns:

Inca te place~!

| miru20cmrecords a răspuns:

Buna te vrea inapoi.

| Instagrama a răspuns:

Nu are sens sa il mai bagi in seama...si eu am trecut prin asa ceva si nu se merita! culmea este ca el mereu se baga in sm si dupacea ma lasa balta, nu se merita! IGNORANTA MERITA ASTFEL DE PERSOANE, CARE TE FAC SA SUFERI APOI SE INTORC CA SI CUM NIMIC NU S AR FII INTAMPLAT PT CA STIE CA IERTI MEREU...

| Alexu9696 a răspuns:

Pai ori e dor de tine si inteleg faza asta ca si eu am patit asa dar mai rau isi face...

Ori te vrea inapoi si in cazul asta tot nu e bine pentru ca o ciorba reincalzita nu e buna...

| BigSmokeOF a răspuns:

Aici ar fi doua posibilitati:
1. Tipul te vrea inapoi
2. Tipul a uitat tot ce a fost intre voi