| Love4ever.EU a întrebat:

un sfat, va rog!

Am si eu o intrebare, mai "speciala" si poate ciudata dar la care as vrea sa imi dati un raspuns cat se poate de serios

Eu si pritena mea ne-am "jucat" (frecat unul de altul), imbracati amandoi cu pantaloni pe noi si chiloti. Eu am ejcaulat, am simtit ca vine, dar nu i-am zis ei nimic, si a mai stat dupa pe mine... iar eu am ejaculat in chiloti. A curs un pic pe pantaloni cand ma tineam cu mana. este posibil, sau este vreun risc sa fi ajuns un pic de sperma prin pantalonii nostri(eu trening ea blugi)?

Am vazut ca era o pata si pe pantaloni ei! Si,,,, poate ramane insarcinata?

Va rog foarte mult daca se poate un raspuns serios!

Multumesc!

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu poate ramane insarcinata prin pantaloni, acum depinde si cat de mare era pata.Eu zic sa vorbesti cu ea.

| Floreenofficial a răspuns:

Daca a ajuns sperma in vagin da!
dar ce ti-a facut? ca nu ai cum sa ejaculezi asa dintr-odata... te-a frecat la p... a?

| JustMe a răspuns:

Nu prea cred ca ai cumlaughing Grija mare cu frecarile astealaughing

| YOLO3e333 a răspuns:

Nu, nu cred, totusi ai grija cu "frecarile" astea...

| JeRo a răspuns:

rolling on the floor) Daca gandeai logic nu mai trebuia sa ne intrebi pe noi, nu are um ca sperma sa ajunga pna in vagin, e cale luuuunga pana acolo deci stai relaxat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor) wai wai ...cum doame e posibil rolling on the floor) wai ca nu mai pot rolling on the floor

nu e posibil stai rlx... dar totusi fa un tests ca sa te scape de o grija laughing)))

Si sa ai grija cu frecatul rolling on the floor)))))

pah big grin

| valerie a răspuns:

NU ai de ce sa iti faci griji! Saracii spermatozoizi au murit probabil, inainte sa treaca prin stratul ei de blugi!