| anonim_4396 a întrebat:

Deci. Am cunoscut un baiat prin intermediul Facebook-ului de la verisoara lui care imi trimitea mereu poze cu el. am intrat in vorba cu el dupa care el a inceput sa vorbeasca mai pervers. Eu ma m suparat si la m facut prost dupa care s-a suparat el si a zis ca nu mai vorbeste cu mine. Dupa cateva zile la m vazut prima oară in realitate la o petrecere. Nu a vorbit cu mine si nici eu cu el. a doa zi ia m scris pe Facebook si mi-a zis sa l las ca e suparat pe mine. si chiar asa am facut la m lasat nu ia m mai zis nimic. a doua zi imi da like la poza si la m intrebat daca mai e suparat si a a zis ca nu prea. ma rog. Dupa am mai vb de cateva ori atat. Dupa care na m mai vorbit 3 saptamani pana am sters toate comentariile si likeurile de la el si la m blocat. a doua zi la m deblokat si am vazut ca a postat un status gen incepusem sa tin la tine si sa pun suflet bine ca am realizat ca esti o javra! Ia m dat iar cerere si nu mi-a mai acceptat-o! Nu stiu ce sa cred! Voi credeti ca simte ceva pentru mine? Ar trebuii sa i spun ceva! Ajutooor va rog! Sper ca înțelegeti pentru ca nu prea stiu sa explic apropo am 17 ani el mai mare cu o luna

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Degeaba aveți 17 ani dacă minte aveți de 7!

| Pool77 a răspuns:

La 17 ani asa o gandire laughing))

| de_Căpre_Muhamad_1982 a răspuns:

Am tot 17 ani. Bucuresti. lasa l pe autist si reguleaza te cu mine. asta daca iti plac ciocanele sanatoase