| ByaStefania12 a întrebat:

A inceput sa imi placa un baiat mai mare decat mine cu un an. Dar nu stiu daca ma place! De cateva zile a scris pe facebook ca e single. de atunci ne etichetam in poze, vorbim la comentariile noastre(nu si pe chat), ne dam like-uri. cea mai ciudata parte e ca el a inceput.

Răspuns Câştigător
| ProblematicUser a răspuns:

Dragostea virtuala e falsa, dar cred ca te place si el, baga apropouri sa iesiti in oras si iti vei da seama singura happy

2 răspunsuri:
| Futhakari a răspuns:

Intrebal ce faci cand are timp sa iesiti in oras sau simplu in parca la o vorba. Da asa in rest nu iesiti afara cu preteni la un suc?

| ILIoN a răspuns:

Hai sa nu mergem atat de departe... Poate ii place de tine, dar daca iti da like uri si altele, nu inseamna ca deja e ahtiat dupa tine. Poate vrea un friend, sau poate ca pozele tale chiar sunt bune...