| Alexandra2345 a întrebat:

imi place de colegul meu din clasa 8, acum trebuiam sa fim a 11.Suntem ambii placati peste hotare impreuna cu parintii, inainte de a veni la Italia ne scriam pe skype, vorbia ca vrea sa incerce cu mine sa se intilneasca serios, eu am acceptat, ne-am vazut aici, o zi a doua zi nu ma scris asa s-a continuat 3 zile, apoi ma scris si s-a intimplat ca iarashi am iesit la o primblare seara. a doua zi a fost o seara minunata. m-a facut fericita. unele momente sau intimplat cu mine prima oara.nea placut la ambii(sunt virgina)a doua zi ne-am vazut si el mi-a zis ca nu poate sa fie cu mine pentru ca m-a vazut ca imi place de el mult si nu a vrut sa imi faca rau.ca imi va fi greu, ma voi deprinde cu el. ca el nu e apreciat ce vrea.Eu il inteleg nu e virsta ca sa avem ceva serios, pentru ca el vrea distractie. dar mi-a zis in ochi ca nu vrea sa ma vada sa sufar, e mai bine acum, mai tirziu ma voi simti mai rau.am ramas prieteni, am 2 zile de cind nu vorbesc cu el...nu stiu la ce sa ma gindesc, poate imi dati ceva pareri.mersi anticipat

1 răspuns:
| thimeyaful a răspuns:

DISTREZA-TE SI TU! O viata ai.La varsta ta nu ai griji, obligati si prejudecati atat de mari.Profita cat mai poti!