| Alexandra2345 a întrebat:

imi place de colegul meu din clasa 8, acum trebuiam sa fim a 11.Suntem ambii placati peste hotare impreuna cu parintii, inainte de a veni la Italia ne scriam pe skype, vorbia ca vrea sa incerce cu mine sa se intilneasca serios, eu am acceptat, ne-am vazut aici, o zi a doua zi nu ma scris asa s-a continuat 3 zile, apoi ma scris si s-a intimplat ca iarashi am iesit la o primblare seara. a doua zi a fost o seara minunata. m-a facut fericita. unele momente sau intimplat cu mine prima oara.nea placut la ambii(sunt virgina)a doua zi ne-am vazut si el mi-a zis ca nu poate sa fie cu mine pentru ca m-a vazut ca imi place de el mult si nu a vrut sa imi faca rau.ca imi va fi greu, ma voi deprinde cu el. ca el nu e apreciat ce vrea.Eu il inteleg nu e virsta ca sa avem ceva serios, pentru ca el vrea distractie. dar mi-a zis in ochi ca nu vrea sa ma vada sa sufar, e mai bine acum, mai tirziu ma voi simti mai rau.am ramas prieteni, am 2 zile de cind nu vorbesc cu el...nu stiu la ce sa ma gindesc, poate imi dati ceva pareri.mersi anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| NoUseForAName a răspuns:

Eu unul il respect pentru ca ti-a spus asa frumos.
Ti-a spus ca decat sa fiti impreuna si sa te faca sa suferi mai bine nu sunteti deloc.

Vorbeste amical cu el. Nu trebuie sa il elimini cu totul din viata ta. Poate candva in viitor, niciodata nu se stie cand veti fi impreuna pentru totdeauna.

| Alexandra2345 explică (pentru NoUseForAName):

Nustiu,nu prea cred, dar poate si se va intimpla...imi va arata soarta, ieri l-am vazut intimplator in autobuz a fost un salut pasiv. fara zimbe.imi pare rau

1 răspuns: