| Zhaosir a întrebat:

Buna,imi place de o fata... Am iesit de cateva ori cu mai multi prieteni in oras.Cum as putea sa ii zic sa iesim doar noi doi sau asa ceva,adica,, sa ne cunoastem mai bine" fara sa fiu penibil.
Nu vreau sa ii propun din prima sa fie prietena mea

7 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Daca o scoti in oras nu poate sa iti impute ca te dai la ea ...acolo trebuie sa recurgi al chino si alte tehnici.

| sayWhaaat a răspuns:

Spune-i pe fb exact ce ne-ai spus si noua, nu o sa pari penibil. Daca vrea bine, daca nu, mai sunt milioane mai frumoase ca ea.

| ChristianAlex a răspuns:

Pai cand mai iesi-ti cu toti te bagi si tu in seama cu ea vorbi-ti ceva si dupa ii ceri si tu un numar sau facebook ceva. Daca iti da o suni cand vrei si o scoti undeva la un suc ceva.

| Zhaosir explică (pentru ChristianAlex):

Pai o am pe facebook la prieteni...

| TurBina a răspuns (pentru Zhaosir):

Atunci bag-o in seama

| ChristianAlex a răspuns (pentru TurBina):

Daca o ai bag-o in seama, invit-o undeva si vorbesti cu ea mai multe afara. Si la un moment dat poti sa ii zici ca iti place de ea si ca ai vrea sa o cunosti mai bine si vezi ce zice.

| asdfghjkl33 a răspuns:

Eu zic asa : spune-i ca o placi si ca ai vrea ceva mai mult, si o inviti frumos in oras. Ceva gen " Ai vrea sa iesim la un suc? mai vorbim, ne cunoastem mai bine. " si daca accepta, sfatul meu e sa nu folosesti glume proaste de agatat, noua fetelor nu ne plac. Multa Bafta!