| aVicii a întrebat:

imi place de o fata de pe fb..am incercat sa o cunosc dar ea nu-i prea interesata..acum imi raspunde doar in sec dupa ce am intrebat-o daca vrea sa ne cunoastem.

ieri...era vorbareata dar acum ii scriu si nu-mi raspunde dar vad ca citeste mesajele "seen." imi trimitea ":*" acum PA!

nu ma criticati cu gen du-te pe afara,...e asa de usor!
am 16 ani

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

E timpul s-o lasi in pace, daca nu te apreciaza atunci lasa pe altcineva s-o faca.

Cu bine.

7 răspunsuri:
| axel007 a răspuns:

E o proasta infatuatahappy

| axel007 a răspuns (pentru axel007):

Dar desigur ca depinde si cum te comporti tu, daca o stresezi e normal sa iti raspunda asahappy

| iubesc a răspuns:

Daca o stresezi cum sa iti raspunda? Fii mai atent cu fetele, unele sunt sensibile!

Răspuns utilizator avertizat
| andreeadadea a răspuns:

Iti spun asta din propria experietnta! Fetele vor sa fie rugata, surprinse! Nu vrea sa recunoasca din prima ca ar vrea sa fie cu tine! Astepta de la tine mult mai multe! Cum ar fi sa mai indraznesti! Si cu asta chiar o cuceresti: un buchet de flori si un biletel de dragoste in el! O SURPRIZA! Succes :*! Funda?

| aVicii explică (pentru andreeadadea):

Inca nu ne cunoastem, dar la inceput m-a intrebat "ne cunoastem?" si i-am zis nu,,