| AndreiIonut2000000 a întrebat:

Salutare!

Am vazut o tipa pe o rețea socială și mi s-a parut draguță, asa ca dupa un timp m-am gandit sa incep o conversatie cu ea. Ii mai raspundeam la story-uri cu inimi sau alte emoticoane.

Cum va ziceam, am inceput conversatia cu fata. Am salutat-o spunandu-i,, uite, am zis sa-mi fac curaj sa-ti scriu", la care ea imi raspunde cu,, in sfarsit❤".
Nu m-am inmuiat la replica asta si am inceput sa conversam undeva pe la ora 22.30.
Cu toate astea tipa raspundea tot la 10 minute iar vreo ora mai tarziu am intrebat-o ceva si a dat seen si aici s-au terminat mesajele din seara aia. Am mai vazut-o activa inca vreo jumatate de ora.
Dimineata am vrut sa ma asigur ca nu s-a suparat sau ceva...mi-a zis ca,, Nuuu, Doamne". Bun.

Dupa i-am zis daca ar vrea sa continuam discutia pentru ca n-am apucat sa discutam prea multe. N-am mai dat nici seen nici nimic. Inainte sa se intample asta, ea imi trimitea la randul ei inimioare, pupici, fara sa-i fi trimis eu pana atunci, fara sa ne cunoastem.

Avand in vedere ca tipa e mai mare cu un an decat mine (eu 17 ea 18), credeti ca lucrul asta a facut-o sa nu ma mai bage in seama? laughing e cam penibil tot ce s-a intamplat, dar, nu stiu, e normal ca fetele sa faca asta?laughing

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Astea cu „vrei să continuăm discuția?", „mi-am făcut curaj să-ți scriu", probabil ai întrebat-o aceleași chestii la care răspunde și altor 5 băieți în aceeași zi și s-a plictisit.

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

Astea cu... sunt replici care denotă disperare

| OldSoul a răspuns:

Probabil e una din fetele alea plictisite de baieti si de abordari online.
Tu te-ai cam dat de gol, prea interesat de ea, dar ea nu e interesata si asta a fost.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mie acel "în sfârșit❤️" îmi sună ironic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e de vina diferenta de varsta, care oricum e mica.
Eu am 20 si mai degraba as sta cu un baiat de 17-18 ani decat cu unul de 20 sau mai mare.

Btw, poate nu te mai baga in seama ca sa vada daca ii mai scrii tu.

| brokxy a răspuns:

Nu te place, sunt fata si stiu. Daca o fata e interesata si ii place de un baiat ii raspunde inapoi in 5 secunde si iti scrie ea nonstop
laughing laughing laughing Cu inimioare si pupici a incercat doar sa fie draguta

| morfeo a răspuns:

Daca iti raspunde greu si te lasa asa in seen e clar ca nu e interesata de tine, mai ales ca nu o cunosti nici in realitate. In momentul cand e interesata de tine iti raspunde instant, crede-ma

| DuckDodgers0 a răspuns:

Las-o ca degeaba e draguta daca face din astea, nu prezinta incredere laughing)

| JulyDreams a răspuns:

Esti sigur ca este o persoana reala? Nu raspunde la mesaje... ar putea fi un bot... eu zic sa o testezi.