| anonim_4396 a întrebat:

imi place de un baiat,care este cu un an mai mare ca mine,si mergem la aceeasi scoala. eu stiu totul despre el,dar el ma cunoaste doar din privire...n-am vorbit niciodata cu el, dar el stie de la prietenele mele ca il iubesc...cum pot sa ii spun asta fata in fata? eu ma cam rusinez cand vine vorba de relatii. multumesc mult, si nu vreau sa va bateti joc

Răspuns Câştigător
| papusika93 a răspuns:

Salut.nu ar trebui sa-ti fie rusine de sentimentele pe care le ai pentru el, nu te rusina apropiete de el la pauza sau in alt loc nu conteaza ar fi de dorit sa fie singur air chiar de este cu prietenii cheama-l deoparte si spune-i chiar asa cum simti daca nu stii ce sa-i spui spune-i cal placi si ca ai vrea sa ai cu el o relatie serioasa si vezi ceti spune bafta... daca el nu stie ce sa ti raspunda spune-i ca ati putea sa va vedeti deseara sa mai vb

| diana99999 a răspuns (pentru papusika93):

Multumesc papusika93 happy o sa incerc

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa iubirea pentru ca nici nu te-ai maturizat destul ca sa stii ce inseamna o relatie. Mai ocupate de studii pana devi cucoana in fire si dupaceea treci in actiune.

| diana99999 a răspuns (pentru mgtow):

Parca am spus sa nu va bateti joc + am mai avut o relatie care a durat 2 ani tongue

| mgtow a răspuns:

Nu e bataie de joc ci o lectie de la viata ca sa nu-ti para rau in viitor. A sa-ti vezi copii cand fac ce ai facut tu si poate iti va parea rau ca nu ai fost mai stricta.

| diana99999 a răspuns (pentru mgtow):

Aici ai si tu dreptate

| neutrino a răspuns:

Pai daca te cunoaste doar din priviri, cum doresti sa incerci sa ai o relatie? Iti place sa incerci o relatie, numai pe considerentul ca tu il placi ca animal, iar el numai din vedere? Daca da, taia-i calea si spune-i ce ai de spus. Succes!

| diana99999 a răspuns:

Am utat sa spun ca ma cauta sa ma vada,dar de frica eu statem mereu cu spatele la el,si cand eram cu o prietena pe holul scolii, mereu era si el si se uita la mine dar am observat ca o colega de-a lui, tot iispune dulcegarii ca sa fie cu ea, dar nu stiu ce sa cred. poate ma place, poate nu...dau funda!

| MartiTiganu a răspuns:

Zi asa:"Imi place de tine si nu sunt lesbianca" il dai gata sigur