| NuAmGăsitNume a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine de la scoala. Doar ca eu stiu totul despre el si el nu ma cunoaste. Am incercat sa vb cu el pe mess dar nu stiu ce sa-i spun. Ce sa fac? Cum sa ii arat sau sa-i spun ca il iubesc? ( nu vreau sa ii spun in fata )

Răspuns Câştigător
| Azkadella a răspuns:

Pai baga-l in seama si daca zc ca il cun trebuie sa stii ce ii place.intrb despre hobbyurile lui si spune-i ca si tie iti place aia si aia si vb despre asta cat mai mult dupa spune-i:auzi ma gandesc de ceva timp sa iti spun ceva.eu te cam plac si vroiam sa stiu daca si tu simti la fel sau daca vrei sa ne cun mai bnbe. daca zice ca da e foarte bine totul vine de la sine daca zice ca nu nu ai ce face. te pup

1 răspuns:
| victoR1k_1606 a răspuns:

Fii misterioasa, asteapta, si prinde-l o data pe mess. I-al la intrebari, deschide un subiect, (daca stii ceva despre el inseamna ca stii ce-i place). Favorabil ar fi ceva amoros, un subiect de dragoste, iar de la subiectul asta treci la tine. Formulezi tu fraza in care ii zici ca-l placi. Nu uita, fii misterioasa^