| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Imi place de un baiat cu 2 ani mai mare decat mine, dar nu stiu daca el ma place?
El invata dimineata pentru ca e a 12-a iar eu dupa-amiaza. De fiecare data cand ne vedem ne privim intens in ochi si nu zambim, nu facem nimic. doar ne uitam. Mi-am facut curaj cand eram in a 9-a si am vorbit cu el, nu prea se implica in discutii, chiar daca s-a bagat si el in seama o data, asa ca am lasat-o balta... anul asta, fiind a 10-a am vorbit din nou si a fost foarte tare, eu i-am zis buna, el mi-a zis buna, ce faci. si toata conversatia s-a terminat cu un pupic virtual din partea lui. Toate conversatiile au fost pe facebook, iar fata in fata nu am vorbit niciodata. Aseara chiar a pus o melodie special pentru mine... dar nu stiu ce sa cred, ar putea sa ma simpatizeze macar?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Pupic virtual -Cred ca glumesti -pai nu prin asta iti demonstreaza un baiat ca te place ci prin fapte.E tare trsit ca multe dintre voi gasiti cel mai mic aspect pe care sa il faceti maret cand vine vorba de baitu care il placi.Te place si adora sa petreaca timpu cu tine dar tine minte ca asta nu demonstreaza ca te vede ca pe o iubita. Uite si de la mine :*-ia vezi ce parere ai -crezi ca te plac?

| NoNameexd a răspuns:

Ai grijă. Băieții mai mari,mai ales urmăresc de multe ori altceva de la o fată. Poate te simpatizează el, sau doar pentru el nu înseamnă decât ceva "virtual", acum depinde și de băiat, nu zic că sunt chiar toți la fel, dar majoritatea se aseamănă foarte bine.Nu-i zice nimic tu, și nu te lăsa așa ușor impresionată și să pici în al 9-lea cer pentru un pupic virtual, trebuie să ai situația subt control.Baftă!

| anonim_4396 explică (pentru NoNameexd):

Nu e vorba de asta... am adus in discutie "pipicul virtual " pentru ca inainte nu se implica in discutie deloc, iar acum da... in fine