| ριтιquтss a întrebat:

imi place de un baiat fffff. mult, dar el ma baga in seama. dar nu chiar sa zicem exagerat.1 data pe pauzasad. Cum pot sa ii atrag atentia? cum pot sa il fac sa ma placa? Funda love struck

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Asa si ce te impiedica sa deschizi un subiect mai piperat si sa ajungi unde vrei tu cu el?

| TotEu1993 a răspuns:

Buna.Intra si uh mai mult in vorba cu el, cere-i un nr de tel sau id de mess si vb mai mult. Fate placuta in preajma lui. Poate iesit in parc, la suc etc si poate se sudeaza ceva intre voi. Ceva frumos care sa dureze.Bafta

| 4ever_5725 a răspuns:

Incerci sa porti un dialog cu el si sal intrebi chestii de aste ai iubita etc si sa-i zici daca n-are iubita cum asa un baiat frumos ca tine n-are daca are e norocoasa aia care te are as vrea sa fiu in loku ei ...bafta funda?

| hearhit a răspuns:

Pai mai intai vb cu el si incearca sa deschizi subiectul, sau roaga o prietena de-a ta. dq te place e fff bine, dq nu, imi pare rau dar nu poti sa faci un baiat sa te placa.fii uh insati.bafta multa!:*... fundita?:d