| Andreea_3749 a întrebat:

Imi place de un baiat foarte mult. Am facut cunostinta cu el, cu ajutorul colegei mele. Intr-o zi a venit la scoala la mine cu un prieten de al lui( prietenul lui este iubitul colegei mele), el i-a spus la colega mea sa ma cheme eu m-am dus la el ne-am salutat si cand colega mea cu prietenul ei au spus ca ne lasa singuri el a spus nu ca nu trebuie etc etc, pana la urma a plecat colega mea si am ramas cu el, ma analiza, nu zicea nimic, prin gesturile lui mi-am dat seama ca vrea sa plece si m-am intors suparat in clasa pentru ca ma chemase degeaba adica nu inteleg de ce m-a chemat. imi place foarte mult de el si nu stiu ce sa fac ma puteti ajuta va rog? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Shiver a răspuns:

Mai Andreea, foarte putine fete isi dau seama ce vre cu adevarat un baiat de la ele te apreciez foarte mult ca ai vazut dincolo de afectiunea ta fata de el. Da stiu cum este am trecut prin asa ceva insa eu aveam locul colegei tale, dar daca tine si el la tine o sa te caute si daca nu te v-a cauta eu zic sa-l lasi in pace pentru ca nu are rost sa umbli dupa un baiat. Un baiat bun te gaseste el nu tu pe el!

3 răspunsuri:
| florynna903 a răspuns:

Cine a inventat gramatica cred ca s-a asteptat ca toti sa o foloseasca draga Andreea care s-a intors suparat

| Andreea_3749 explică:

M-am intors suparata****...m-am grabit sa scriu.ce voi numai gresiti uneori?

| Razor_2794 a răspuns:

Teai intors suparat?laughing)