| andreeaaa1 a întrebat:

Imi place de un baiat.Si cred ca si el ma place. M-as baga cu el dar problema este ca nu m-am sarutat niciodata si nu am vut niciodata un prieten. E de la mine din scoala.Acum nu stiu ce sa fac? Ajutati-ma va rog.
fundita

Răspuns Câştigător
| LUuuuci a răspuns:

Andreea, sti ce intrebi tu acum? Ai pus o intrebare la care nici un om de pe planeta nu-ti va raspunde, adica nu te va invata nimeni cum sa saruti din vorbe, sincer eu acum 1 an jumate 2 ani sau ba chiar mai devreme am comiso prima data vorbind de sarut si am facut-o cu o fata de varsta mea, n-am ezitat deloc chiar daca nu stiam mecanismu si am continuat intreaga noapte... pustoaica era foarte experimentata avand mai multi prieteni dar pun pariu ca nu si-a dat seama ca pentru mine era prima data cand imi luam limba-n gura cu cineva, totu a mers de la sine dupa ce am ramas singuri, dupa ce am sarutat-o prima data am ramas cu sechele si nu m-am putut abtine sa ma opresc si am facut toata noaptea schimb de balutze, si acum in prezent cu toate ca nu-i prietena mea imi place la nebunie sa ma sarut cu ea tinand cont ca cu ea am "invatat". Deci ca sfat daca-ti place de el dai bataie! prima data iti sugerez sa o iei cu sarutari tandre si sa nu-l sufoci direct cu limba, aveti timp sa invatati amandoi!

1 răspuns:
| raisa1993maria a răspuns:

Si daca nu ai avut pana acum nici un prieten inseamna ca nici nu o sa ai? toate au un inceput! daca il placi si ai peste 14 ani ( cel putin eu asa consider ca e normal sa ai un iubit dupa 13-14 ani acum tu faci cum vrei)...mai intai asigura-te ca si el te place si daca e de acord si el puteti incepe o relatie, bafta!