| sisimiki a întrebat:

Imi place de un baiat si lui ii placea de mine. Mi-a spus pe net. Cand am ajuns la scoala nu mai vorbeste deloc cu mine nu ma mai baga in seama se aproppie de alte 3 fete. Ce replici pot sa ii scriu pe yahoo casa ii arat ca sufar?

5 răspunsuri:
| HyenaV2 a răspuns:

Insista mult pe asta si o sa-si dea sama

| sisimiki explică (pentru HyenaV2):

Pe ce sa insint(scuze dar nu am inteles)

| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Ciocnestete de el intentionat si nu-ti mai lua privirea de la el fa asta de cateva ori sper sai dea seama.lassal pe el sati strnga cartile.dar nu cumva sa clipesti sau sa-ti iei privirea de la el.

| HyenaV2 a răspuns (pentru CristinaVrajitoarea):

Buna idee!

| sisimiki explică (pentru CristinaVrajitoarea):

Iti multumesc. O sa tin cont.